KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12487522
nr 1248 7522
Oljemålningar
2 st. Oidentifierad konstnär, Fartygsporträtt, signerade, 1942. Olja på pannå, 49x68
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:45:03
10/4 21:14:17
450 kr
12/4 13:45:12